Imperium Czarnego Słońca w Sopocie

bseSopocki klub Sfinks700 zdążył przyzwyczaić nas do dobrych dźwięków i artystów światowego formatu. W zeszłym roku pojawili się tam m.in. The Jillionaire, DJ Shadow, czy Lenzman, reprezentujący holenderską scenę drum&bassową. Ten rok zapowiada się równie gwiazdorsko. Na rozgrzewkę czeka nas występ starszych kolegów Lenzmana z Holandii – grupy Black Sun Empire, która wystąpi w Sopocie już 24 stycznia.  

Black Sun Empire (BSE), czyli bracia Milan i Micha Heyboer oraz Rene Verdult ostatni raz zagrali w klubie Sfinks700 ponad rok temu – w październiku 2012 r. Ten występ, jak i ich wcześniejsze sety przeszły do historii jako iście imperialne i podgrzewane słońcem. Za każdym razem, gdy panowie z BSE stawali za dekami, klub zamieniał się w łaźnię parową, której towarzyszyły niezwykle energetyczne brzmienia ciemnej odmiany d’n’b.

Członkowie BSE jako DJ’e i producenci działają już od 1993 roku, ale dopiero po kilku latach żmudnych poszukiwań wyklarowali swój styl i zaczęli działać jako kolektyw „Imperium Czarnego Słońca”. Ich produkcje są doskonałym przykładem wszechstronności, przy ciągłym utrzymaniu własnego, niepowtarzalnego stylu. Na koncie mają liczne single oraz cztery kompletne albumy, którymi zapracowali sobie na uznanie sięgające daleko poza granice Niderlandów!

Jako support przed BSE wystąpią:
KD3 – zwycięzca konkursu Audioriver i Czwórki na najlepszy mashup 2013.
Noisy Beat – specjalizujący się w mieszaniu oldschoolowych dźwięków, drum&bassu i dubu.
Sick – stały rezydent Sfinksa, specjalizujący się w liquidowych odmianach d’n’b.

Bilety:
druga pula – 29 zł (w pierwszej puli kosztowały 25 zł – wyprzedane).
Do nabycia w salonach Empik, Media Markt i w Internecie na stronach: www.illegalbreaks.com, www.ticketpro.pl, www.muno.pl, www.biletomat.pl, www.biletin.pl.

Aby dowiedzieć się, jakie gwiazdy odwiedzą sopocki klub śledźcie nasze zapowiedzi, a tutaj możecie przeczytać, co holenderski DJ Lenzman powiedział nam podczas swojego zeszłorocznego pobytu w Sopocie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *