Sopot będzie super!

sopotW tym roku majowy weekend w Sopocie jeszcze nigdy nie był tak gorący! Największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej i kabaretowej wystąpią na scenie Opery Leśnej w ramach Polsat SuperHit Festiwal 2017!

Piątkowe popołudnie rozpocznie się od „Koncertu Platynowego”, na którym usłyszymy artystów, których płyty w ubiegłym roku pokryły się platyną. Wystąpią między innymi: Agnieszka Chylińska z płytą „Forever Child”, czy Sylwia Grzeszczak z płytą „Tamta dziewczyna”. Albumy obu pań otrzymały podwójną platynę. Wieczór zakończy występ zespołu T.Love, który z sopocką publicznością świętować będzie 35 lat na scenie muzycznej.

Dzień drugi to koncert „Radiowy przebój roku”. Zobaczymy tych artystów, których piosenek najczęściej słuchaliśmy w radio w ubiegłym roku. Na scenie pojawi się Natalia Nykiel z hitem „Error” czy Margaret z „Cool me down”. W sobotę odbędzie się również jubileuszowy koncert Ewy Farnej pt. „Od 10 lat nie jest CICHO”.

Festiwal zakończy się w niedzielę. Tego dnia na w Sopocie królować będzie dobry humor i zabawa. Na scenie Opery Leśnej pojawi się kabaretowa śmietanka, a o świetną atmosferę zadbają między innymi Kabaret Smile, Ani Mru-Mru czy Jerzy Kryszak.

Ten weekend warto spędzić w Sopocie.

Kiedy: 26-28 maja 2017 rok

Gdzie: Opera Leśna, ul. Stanisława Moniuszki 12, 81-829 Sopot

Za ile: 70, 90, 110, 150, 200, 400, 800 zł dostępne tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 + sześć =