Artystka, czyli Natalia Kukulska w Starym Maneżu!

47fdb6ce4bOsiem albumów, które pokryły się złotem i platyną, to dorobek pracowitej i szalenie utalentowanej Natalii Kukulskiej, która wystąpi z promocją najnowszej płyty już 13 maja w Starym Maneżu.

Wokalistka rozpoczęła swoją karierę w wieku siedmiu lat, a już trzy lata później (1986) wydała swój pierwszy album z utworami skierowanymi do najmłodszych. Wówczas podbiła nie tylko ich serca, ale i dorosłych. „Co powie Tata” czy „Puszek Okruszek” pod nosem nuciło i nuci każde dziecko. Są to piosenki, które w swoim sposobie stanowią symbol dzieciństwa. Wraz z biegiem lat Kukulska dojrzewała również w kwestii muzycznej.

Natalia w swojej dorosłej karierze wydała osiem albumów, a każdy z nich pokrył się przynajmniej złotem. Wśród spisów utworów tych płyt znalazły się również autorskie aranżacje piosenek jej matki- Anny Jantar, np. „Tyle słońca w całym mieście” czy „Radość najpiękniejszych lat”. Przedostatni album- „Ósmy plan” (2015) jest określany jako najlepsza jej produkcja w dotychczasowej karierze. W maju ukaże się jej najnowsza płyta „Artystka”. Koncert promujący premierową płytę odbędzie się już w najbliższą sobotę 13 maja w Starym Maneżu!

Kukulskiej na scenie będzie towarzyszył zespół złożony z Michała Dąbrówki (perkusja), Archie Schevskiego (syntezatory analogowe) i Marcin Górny (klawisze).

Kiedy: 13 maj 2017r., godz. 20:00

Gdzie: Stary Maneż, ul. Słowackiego 23, Gdańsk

Bilety: 49- 89 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *