Network Meeting “The Greates ones Do Now!”

aegee-poczatekOrganizowany przez akademickie instytucje naukowe Network Meeting to kongres Europejskiego Forum Studentów AEGEE-Europe. W tym sezonie odpowiedzialnym za nie został gdański oddział Forum. Jest to organizacja promująca działalność młodych osób, skupiająca się na ich aktywizacji oraz promocji nowych pomysłów. Podczas kilkudniowego kongresu studenci mają okazje zapoznania się z wiedzą z obszaru Public Relations, Fundrasing, Human Resources oraz komunikacji międzyludzkiej. Panel odbędzie się w Ateneum Szkole Wyższej w Gdańsku.
Europejskie Forum Studentów skupia przede wszystkim osoby młode, chcące poszerzyć wiedzę oraz zdobyć nowe doświadczenie. Swoją aktywność w organizacji promują studenci ze wszystkich uczelni znajdujących się na terenie Trójmiasta. Działalność w AEGEE pozwala na udział w organizowanych na terenie wielu krajów spotkaniach naukowych, panelach dyskusyjnych, projektach, kursach, konferencjach oraz innych przedsięwzięciach.

Organizowane podczas kongresu zajęcia praktyczne oraz panele dyskusyjne prowadzone są przez wyspecjalizowanych w danej dziedzinie trenerów, których zadaniem jest uświadomienie uczestnikom poziomu jakości ich działań. Zajęcia mają służyć poszerzeniu zakresu czynności osób młodych w obszarze rozwijania swoich możliwości na stopniu krajowym oraz europejskim. W ramach kongresu przewidziane są także zajęcia integracyjne, celem których jest zwiększenie popularności miasta Gdańska, jako ośrodka naukowego otwartego dla studentów zarówno polskich jak i przybywających do nas z innych krajów.

aegee-1