Wojtek Mazolewski i jego „Chaos Pełen Idei” w Gdańsku!

imprestor_wojciech_mazolewski_gdans_stary_manez_900x507_450Lider zespołu Pink Freud tym razem z nowym projektem. Wojtek Mazolewski zaprosił do współpracy znakomitych gości, z różnych stron muzycznego świata, w różnym wieku, z różnymi pomysłami. Jest to chaos, ale pełen idei, łączący pokolenia i gatunki muzyczne. W ten sposób na jednym albumie spotykały się legendy rocka: John Porter, Wojtek Waglewski, Jan Borysewicz i Janusz Panasewicz, a także Natalia Przybysz, Ania Rusowicz, Vienio, Misia Furtak i najmłodsi na polskiej scenie muzycznej – Justyna Święs i Piotr Zioła.

Wojtek Mazolewski ma za sobą 30 lat artystycznej kariery i wciąż udowadnia, że marzenia się spełniają. Jego muzykę pokochali fani na całym świecie. Gdański artysta od lat łamie stereotypy, współpracując z twórcami na pierwszy rzut oka z zupełnie innych muzycznych światów.

„Chaos Pełen Idei” to dowód na to, że muzyka nie ma ograniczeń. To płyta pełna muzycznych niespodzianek, gdzie powstaje eksplozja gatunków: jazz łączy się z rockiem, bluesem, popem czy hip hopem. Zapraszając muzyków do współpracy Mazolewski przygotował swój zespół tak, by w studio zapanowała twórcza atmosfera. W zaledwie 180 minut muzycy mieli się dotrzeć, dogadać, porozumieć, dograć.

Słuchając tego albumu odrzućcie swoje obawy i uprzedzenia, bo muzyka to głos wolności… o tym jest ta płyta. – podsumowuje Wojtek.

Singlem promującym płytę „Chaos Pełen Idei” jest utwór „Organizmy Piękne” w którym gościnnie udzieliła się Justyna Święs z zespołu The Dumplings.

Na koncercie w Gdańsku obok Mazolewskiego i jego zespołu wystąpią: John Porter (Porter Band), Ania Rusowicz, Justyna Święs (The Dumplings), Piotr Zioła oraz Vienio (Molesta Ewenement)

KIEDY: 11 Maj 2017, godz. 19:00

MIEJSCE: Stary Maneż, ul. Słowackiego 23, Gdańsk

BILETY: 79 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *