Ania Dąbrowska w Starym Maneżu!

ru-0-r-6500-n-hx2204574vkes_nowa_plyta_ani_dabrowskiej_2016_dla_naiwnych_marzycieliLaureatka ośmiu Fryderyków – najważniejszej polskiej nagrody muzycznej, wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów – mowa o Ani Dąbrowskiej, która już 6 i 7 kwietnia wystąpi na scenie gdańskiego Starego Maneżu.

Ania Dąbrowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Zadebiutowała w 2004 roku albumem „Samotność po zmierzchu”. Autorka takich hitów jak „Trudno mi się przyznać” czy „Jeszcze ten jeden raz”, 6 i 7 kwietnia wystąpi w Starym Maneżu.

Piosenkarka sprzedała łącznie 200 000 płyt. Popularność i uznanie publiczności oddają cztery statuetki otrzymane podczas koncertów TOP w ramach festiwalu Top Trendy. Płyta „Ania Movie” była najczęściej kupowanym polskim albumem w 2010 roku. Wydany w 2012 roku album „Bawię się świetnie”, krytycy okrzyknęli najlepszą w jej w dorobku.

Ania zagrała kilka dużych tras koncertowych w największych miastach w Polsce, a bilety na jej koncerty wyprzedają się na kilka tygodni przed rozpoczęciem trasy.

KIEDY: 6 i 7 kwietnia 2017, godz. 20:00 (czwartek, piątek)

GDZIE: Stary Maneż, ul. Juliusza Słowackiego 23, Gdańsk Wrzeszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × cztery =