BRODKA Clashes Tour 2017 // Gdańsk

brodka_clashesNiesamowita polska artystka wystąpi na deskach Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego. Brodka 13 kwietnia zaprezentuje swój najnowszy materiał z płyty „Clashes”.

Monika Brodka jest artystką, która  zaczynała od telewizyjnego show – „Idola”. W 2004 roku wygrała program, a już tego samego roku zdążyła wydać swój debiutancki krążek „Mini album vol.1”. Z drugiego albumu wokalistki – „Moje piosenki” – pochodzą znane wszystkim utwory: „Znam Cię na pamięć”, „Miał być ślub” czy „Za mało wiem”.

„Granda” z 2010 roku jest punktem przełomowym w karierze Brodki. Ta płyta zawiera materiał świeży, zupełnie odbiegający od wcześniejszej twórczości wokalistki. Widać wielką przemianę artystyczną Brodki – z prostych, trafiających do każdego piosenek śpiewanych przez dziewczynę do dojrzałej, pełnoprawnej i zaskakującej artystki.

„Clashes” również różni się od tego, co dotychczas słyszeliśmy i widzieliśmy. Dźwięki stają wręcz na równi z obrazem. Potężne organy spotykają się na scenie z tajemniczą fisharmonią i gitarami elektrycznymi. Album tworzy niedopowiedzianą, otwartą dla odbiorcy historię. Na płycie odkrywamy wielość zderzeń – eteryczności z surowością, miłości ze śmiercią, szaleństwa z harmonią.

KIEDY: 13 kwietnia 2017, godz. 19:00 (czwartek)

GDZIE: Gdański Teatr Szekspirowski, ul. Wojciecha Bogusławskiego 1, Gdańsk

BILETY w cenach:

99 zł (miejsca stojące)

119 zł (miejsca siedzące)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *