Koncert Rammstein w Multikinie

Koncert Rammstein23 marca w kinach na całym świecie zostanie wyświetlony paryski koncert Rammstein z 2012 r. W Polsce ciężkich brzmień można będzie posłuchać (i zobaczyć) w Multikinie.

Czy możliwie jest pokazać muzykę? Wyzwanie to podjął szwedzki reżyser Jonas Åkerlund, który wcześniej współpracował m.in. z Madonną, Metallicą i Maroon5. Jego film koncertowy RAMMSTEIN: PARIS ma prezentować nowe podejście do tego typu produkcji. Dystrybutor zapewnia, że widzowie będą świadkami wizualnego majstersztyku i uczty dla zmysłów. Film pokaże to, czego nie można zobaczyć bezpośrednio na koncercie. Zbliżenia na artystów ukażą ich emocje i detale ubioru, plan ogólny odda ogromną energię paryżan, a gra światłem stworzy wręcz mistyczny klimat.

Rammstein działa na scenie już 23 lata. Piosenki, takie jak „Du Hast” czy „Amerika” stały się kultowe i są śpiewane przez pokolenia. Pokaz koncertu będzie prezentem dla fanów, którzy czekają na nową płytę od 2009 r. Znając duże zamiłowanie zespołu do pirotechniki i szokujących występów, film koncertowy musi być efektowny. Pytanie zostaje tylko jedno: jak spokojnie wysiedzieć w fotelu w czasie seansu i nie krzyknąć „nein” z wokalistą?

Gdzie: wybrane kina Multikino w całej Polsce

Kiedy: 23 marca, 20:00

Bilety: 24-28 zł

Szczegóły tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *