Niepowtarzalne brzmienie

jonaMiłośnicy mocnego, elektronicznego uderzenia nie mogą przegapić koncertu utalentowanego Jona. Już 18 stycznia na parkiecie klubu Sfinks 700 będzie wrzało. Wszystko za sprawą kolejnej imprezy spod szyldu Bułka Paryss’ka.

Kariera dj’ska artysty zaczęła się intensywnie rozwijać w 2005 roku, gdy został odkryty przez wytwórnię Get Physical. Podejście do muzyki elektronicznej z szerszej perspektywy, dążenie do wprowadzania innowacji, forsowania nowych pomysłów – to wszystko doskonale oddaje nieprzeciętny styl dj’a.

Dzięki swoim osiągnięciom na scenie muzycznej i skłonności do mieszania gatunków Jona jest zapraszany na liczne festiwale i imprezy klubowe na całym świecie, od Singapuru, aż po Berlin. Szczególnie wyróżniającym się wydawnictwem artysty jest „Take Five”, które stanowi reinterpretację utworu jazzowego Dave’a Brubecka. Spory wpływ na osiągnięty sukces miał utwór „Altipano” – uważany za jeden z najbardziej udanych projektów.

Oprócz głównego gościa wieczoru na scenie pojawią się również Kuba Otłowski z Bartkiem Smurlikiem z Soul Mates w Warszawie, Paryss, Sonarsson oraz Fresh. Impreza stratuje o godz. 22, a za wstęp do godz. 24 zapłacimy 10 zł z kartą Klubu, 15 zł za bilet normalny. Po północy bilety drożeją o 5 zł.

Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *