Dni Kariery® na Uniwersytecie Gdańskim

grafika_dni_kariery

Marzec to miesiąc targów pracy w Polsce. 1 marca 2017 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego odbędą się Dni Kariery® – studenckie targi pracy, praktyk i staży, organizowanych przez AIESEC.

Już od ponad 20 lat targi pracy, praktyk i staży organizowane są przez AIESEC. Wydarzenie to jest tworzone przez studentów dla studentów. Dzięki temu inicjatorzy lepiej reagują na potrzeby młodych ludzi, związane z ich oczekiwaniami wobec pracodawców.

AIESEC jest globalną organizacją prowadzoną przez młodych ludzi, która realizuje program praktyk i wolontariatów już od 66 lat. Dociera do 122 krajów i terytoriów. W Polsce działa w 15 największych ośrodkach akademickich, gdzie umożliwiają studentom rozwój osobisty i profesjonalny. AIESEC kształtuje przyszłych liderów.

Tegoroczne Dni Kariery® są ambasadorem Celu Zrównoważonego Rozwoju ONZ numer 8. Wiąże się to z godną pracą i wzrostem gospodarczym. Działalność ta promuje postawę aktywności na rzecz rozwoju naszego kraju, zarówno wśród pracodawców jak i młodych osób, wkraczających dopiero na rynek pracy.

Podczas wydarzenia do dyspozycji każdego wystawcy będą opiekunowie, którzy będą służyć pomocą firmom przez cały dzień. W poprzedniej wiosennej edycji wzięło udział 3164 osób oraz 47 firm i wystawców.

GDZIE: Wydział Nauk Społecznych UG

KIEDY: 1 marca 2017 r, w godz. 11.00-17.00

BILETY: wstęp wolny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *