Makeup’owe hity 2016 : #2 Sylwestrowy look

SONY DSC Sylwester to czas szaleństwa i taki też będzie dzisiejszy makijaż. Rozświetlacz był chyba najpopularniejszym kosmetykiem tego roku. Połączymy go z festiwalowym, kolorowym lookiem, abyście przywitały 2017 wyglądając zupełnie niestandardowo.

Na pewno kojarzycie zdjęcia dziewczyn na Coachelli z brwiami ombre i brokatowymi wzorami na całej twarzy. W tą wyjątkową noc musi być zaskakująco i kreatywnie. Wbrew pozorom będzie też łatwo. Przygotujcie dużo rozświetlacza i kolorowych kosmetyków. Zaczynamy!

 

SONY DSC1.Używając skośnie ściętego pędzelka nakładam różowy cień na połowę brwi. Przy jej początku uważajcie z kolorem. Im bliżej tym jaśniej. Po drugiej stronie robię to samo zielonym cieniem. Następnie sięgam po seledynowy eyeliner i nakładam go tak, żeby włoski trzymały się kształtu brwi. Dzięki temu krokowi, wasze będą miały dłużej idealny kształt. Wybieram płaski pędzel i obrysowuję brew, poprawiając pozostałe niedoskonałości.

 

 

SONY DSC

2. Na całą powiekę nakładam bazę (może być korektor). Następnie zaczynam budowanie koloru pędzlem do blendowania. Używam trzech odcieni różu, od jasnego do intensywnego.

 

 

 

 

SONY DSC

3. Na powiekę ruchomą wklepuję zielony odcień. Dodaje fioletu w zewnętrznym kąciku oka i na załamaniu powieki. Następnie rozcieram tak, żeby wszystkie kolory się zblendowały.

 

 

 

 

SONY DSC

4. Na dolnej powiece nakładam kolory w tej samej kolejności i łącze cienie ze sobą. Płaskim pędzelkiem z korektorem poprawiam kształt tak, aby był zaokrąglony.

 

 

 

 

SONY DSC

5. Wokół cieni rysuję kropki brokatowym eyelinerem.

 

 

 

 

 

 

 

SONY DSC

6. Linię wodną maluję zielona kredką, dolne rzęsy tym samym eyelinerem, którego używałam do brwi, a górne – standardowo czarnym tuszem.

 

 

 

 

 

 

SONY DSC

7. Teraz krok, który wykonałam już wcześniej. Na nos, czoło, szczyty kości policzkowych, cupid’s bow, wewnętrzne kąciki oczu i pod brew nakładam duuużo rozświetlacza

 

 

 

 

 

 

SONY DSC

8. Reszta makijażu standardowo, możecie dodać trochę więcej różu niż zwykle. Do ust używam różowej konturówki i zielonego cienia (tego samego co do oczu). Płaskim pędzelkiem z korektorem wyrównuje kształt. I gotowe!

 

 

 

 

 

 

SONY DSC

(Klik, żeby zobaczyć zdjęcie w lepszej jakości)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Same widzicie, tym razem było prościej! Bawcie się dobrze, bo podobno jaki sylwester, taki cały rok. Co pewne?Będziecie wyglądać niesamowicie intrygująco.

 

Do makijażu użyłam:

  • Sleek i-Divine: Ultra Mattes V1, Snapshots – 40zł
  • Makeup Revolution Ultimate Colour Chaos Palette – ok. 20zł
  • Róż Wibo Smooth’n wear – ok. 8zł
  • Srebrny rozświetlacz Lovely – ok. 9zł
  • Sleek Glitter eyeliner – £5
  • Miss sporty studio lash colour eyeliner – ok. 10zł
  • Lovely kajal Wild & Free – ok. 6zł
  • Konturówka Lovely Perfect line – ok 7zł

 

Bardziej subtelna propozycja :

SONY DSC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *