CUBE Electronic Music / 360′ MAPPING

Już za dwa tygodnie każdy miłośnik dobrej muzyki i wizualnych perełek będzie miał okazję zaspokoić swoją potrzebę estetyki i wziąć udział w pierwszej z cyklu CUBE, klubowej imprezie. W dobrze znanym, gdańskim B90 nadchodzi potężna dawka muzyki elektronicznej i mappingu 3D.

Jak zapowiadają twórcy wydarzenia, CUBE Electronic Music / 360′ Mapping ma zapoczątkować nowy cykl klubowych imprez electro na mapie Trójmiasta. Nad sceną DJ-ską usytuowaną na środku ma znaleźć się specjalnie zaprojektowana instalacja przypominająca odwróconą piramidę. Na płaszczyznach unikatowej konstrukcji swoją interpretację mappingu ma przedstawić duet STEREOKO.TV – składają się na niego: Iza Uhlenberg i Zambari. Kolektyw tworzy filmy, animacje, wizualizacje, mappingi 3D, a także oprawy wizualne do koncertów, teledysków, przedstawień teatralnych, imprez w kraju i za granicą. Iza – montażysta i operator, zajmuje się wideo, motion graphics. W swoim dorobku ma dokumenty dla m.in. TVP Kultura. Zambari zajmuje się wideo i motion graphics, programuje, a także tworzy muzykę elektroniczną. Jego prace wizualne były pokazywane m.in. na wrocławskim WRO.

Mapping 3D, jako medium, dzięki wyobraźni twórców umożliwia stworzenie wizualnej iluzji. Duet stereoko.tv będzie prezentował przygotowane specjalnie na tę okazję animacje i miksował je na żywo do muzyki: Joany (Rec.Out – Poznań), Clicktime (Night Rabbit – Poznań), Sonarssona, Svena Vita i Paryssa (Bułka Paryss’ka).

Gdzie: B90, Doki 1, Gdańsk

Kiedy: 14 stycznia 2017 r., 22:00

Wstęp: 10 zł (I pula) / 15 zł (II pula) / 20 zł (III pula) do nabycia online na tickets.soundrive.pl i biletomat.pl lub w dniu imprezy w kasie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *