Post-rockowy wieczór w Desdemonie

Krobak DesdemonaGdyńska Desdemona zaprasza wszystkich fanów post-rocka na czwartkowy (9 stycznia) koncert. Na scenie klubu wystąpią Voida, California Stories Uncovered i Krobak. Ci ostatni styczeń spędzą w trasie koncertowej, podczas której odwiedzą Austrię, Czechy, Niemcy i Polskę. Na koncertach Krobak promować będzie swój nowy album zatytułowany „Little Victories”.

Pierwszym z supportów, który rozpocznie czwartkowy wieczór w Desdemonie jest ukraińska Voida. To solowy projekt Igora Sidorenki, znanego z zespołu Stoned Jesus. W swojej solowej twórczości muzyk porusza się w akustycznych, art-rockowych klimatach. Do tej pory wydał dwie epki i jedną płytę. Materiał z nich z pewnością usłyszymy na czwartkowym koncercie.

Oprócz Voidy na scenie Desdemony zaprezentuje się tczewski zespół California Stories Uncovered. Chłopaki są już znani w Trójmieście z dobrego, post-rockowego grania. Potrafią naprawdę przyjemnie hałasować, czego dowodem są dwie epki i jeden album. Jak sami zapowiadają, podczas czwartkowego koncertu zaprezentują materiał z „EP2” oraz przedstawią kilka nowych kawałków.

Tego wieczoru to jednak ukraiński Krobak będzie w głównym świetle jupiterów. Pochodzący z Kijowa zespół we wrześniu zeszłego roku wydał swoją drugą płytę, zatytułowaną „Little Victories”. Znalazło się na niej pięć rozbudowanych kompozycji, w których muzycy prezentują wszystko, co najlepsze. Swoje brzmienie budują na skrzypcach, co rzadko zdarza się w tego typu projektach.

Jak Krobak brzmi na żywo? Sprawdźcie to już w najbliższy czwartek (9 stycznia) w gdyńskiej Desdemonie. Bilety w cenie 15 zł dostępne w klubie.

Gdynia, klub Desdemona, ul. Abrahama 37

9 stycznia (czwartek), godz. 19.00 – Voida, California Stories Uncovered, Krobak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *