Smolik i Kev Fox na scenie Starego Maneżu

smolik-kev-foxDwie indywidualności na jednej scenie w Starym Maneżu. Smolik i Kev Fox wracają do Gdańska 11 grudnia (niedziela) żeby zagrać koncert z udziałem wyjątkowych gości – Johna Portera i Natalii Grosiak (Mikromusic). Dodatkowo, jako support wystąpi zespół Makabreski.

Smolik i Kev Fox to dwie indywidualności, które łączy niezwykła pasja do pokonywania muzycznych granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych.

Decyzja o nagraniu wspólnego albumu była rozwinięciem współpracy Andrzeja Smolika – znakomitego polskiego producenta i Keva Foxa – brytyjskiego songwrittera. Obecnie „SMOLIK // KEV FOX” to jeda z najlepiej ocenianych płyt 2015 roku. Artyści odebrali Fryderyka w kategorii elektronika i alternatywa. Ich pierwszy singiel „Run” przez wielu uznawany jest jako piosenka roku.

Misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie. Hipnotyzujący, silny wokal Keva z jednej strony, przeciwstawiony minimalistycznemu brzmieniu gitary z drugiej strony. Charakterystyczne brzmienia wszelkich instrumentów, za które odpowiada Smolik, z pewnością zabierze słuchaczy w niezwykłą podróż.

KIEDY: 11 grudnia (niedziela), godz. 19.00

GDZIE: Stary Maneż, Gdańsk, Juliusza Słowackiego 23

BILETY: od 60 zł (dostępne tutaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × 3 =