Łona i Webber wezmą w nawias gdańską Kwadratową

Łona i WebberWirtuoz słowa, arcymistrzowski producent i szaleni instrumentaliści niedługo odwiedzą Gdańsk. Łona i Webber do spółki z The Pimps już 15 października zagrają koncert w Kwadratowej.

Występ duetu z zespołem muzyków jest kolejnym przystankiem trasy promującej nowy materiał dwójki ze Szczecina pt. „Nawiasem mówiąc”. Wydany w 2016 roku, a więc piętnaście lat po premierze przełomowego i objętego kultem „Końca żartów” i aż pięć od ostatniego i równie rewelacyjnego „Cztery i pół”, album bez zaskoczenia zwrócił uwagę nie tylko hip-hopowego środowiska. – Więcej tu smaku, sensów i bystrych spostrzeżeń niż w niejednej książce  – pisał Bartek Chaciński, zachwycając się płytą na łamach Polityki. Wtórował mu Karol Stefańczyk, wspominając w CGM.pl, że: – „Nawiasem mówiąc” jest zbyt udane, by zrównać tę płytę z innymi, co najwyżej dobrymi krążkami, które co roku ukazują się na rynku. Inni krytycy muzyczni potwierdzali słowa te chórem.

Łona i Webber nie ograniczają się jednak do nagrywania świetnych albumów. Poza studiem, a więc na scenie są równie niesamowici. Rozpiera ich energia, napędzają tłumy pod sceną, nie opuszcza humor i serdeczność. Z livebandem za plecami czują się chyba bardziej swobodnie niż w sali nagraniowej. Wszystkim niedowiarkom udowodnili to, wydając płytę uwieczniającą występ w S-1.

Gdzie: Kwadratowa, ul. Siedlicka 4, Gdańsk

Kiedy: 15 października 2016 r., godz. 20:00

Wstęp: 45 zł w dniu koncertu lub 35 zł w przedsprzedaży

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *