KęKę na scenie gdyńskiego Ucha

Kękę / fot. Mirosław Kaźmierczak

Kękę / fot. Mirosław Kaźmierczak

Rozpieszczany w rankingach, nagradzany za sprzedaż płyt, po zmianach zarówno życiowych, jak i muzycznych – KęKę po raz kolejny odwiedzi Trójmiasto. Tym razem, już w najbliższą sobotę, przyszedł czas na gdyńskie Ucho. To może być jedna z ostatnich okazji do usłyszenia „Nowych Rzeczy” na żywo.

Kolejna płyta radomskiego rapera zbliża się wielkimi krokami. Premiera „Trzecich Rzeczy” zapowiadana jest na wrzesień, a promującą album „Presję” w ciągu miesiąca odsłuchano już prawie 4,5 miliona razy. Nim jednak KęKę na scenach w całym kraju zaprezentuje nowy krążek, w Trójmieście raz jeszcze zabrzmią jego dobrze znane numery.

Wraz z opublikowaniem najnowszego singla, dawny reprezentant PROSTO. ogłosił założenie autorskiej wytwórni Takie Rzeczy Label. Po latach spędzonych w podziemiu, a następnie nagraniu dwóch docenionych przez krytyków i słuchaczy albumów, zyskał wielkie uznanie środowiska. Fani wykupili tyle egzemplarzy „Nowych Rzeczy”, że te szybko pokryły się platyną. Dziennikarze nie wahali się natomiast głośno doceniać ten tytuł. Redakcja CDN-u przyznała mu największe wyróżnienie w hip-hopowym podsumowaniu ubiegłego roku.

Występ KęKę, jako gwiazdy wieczoru, zaplanowany jest na godzinę 22:30. Wcześniej w klubie zagrają: DJ Serio?, Angie, Emowski, Koniu Kontrabanda.

Kiedy: 14 maja 2016 r., godz. 20:00

Gdzie: Klub Ucho, Gdynia, ul. św. Piotra 2

Bilety: 29 zł (przedsprzedaż) / 39 zł (do nabycia w kasach klubu w dniu koncertu oraz sklepach: D-Store58 Gdańsk, Fat Cap Gdańsk, Chrom Gdańsk, Fireline Skateshop Gdańsk, Prosto Shop Sopot, Chromsport.pl Gdynia, Chrom Gdyni)a.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × dwa =