KęKę na scenie gdyńskiego Ucha

Kękę / fot. Mirosław Kaźmierczak

Kękę / fot. Mirosław Kaźmierczak

Rozpieszczany w rankingach, nagradzany za sprzedaż płyt, po zmianach zarówno życiowych, jak i muzycznych – KęKę po raz kolejny odwiedzi Trójmiasto. Tym razem, już w najbliższą sobotę, przyszedł czas na gdyńskie Ucho. To może być jedna z ostatnich okazji do usłyszenia „Nowych Rzeczy” na żywo.

Kolejna płyta radomskiego rapera zbliża się wielkimi krokami. Premiera „Trzecich Rzeczy” zapowiadana jest na wrzesień, a promującą album „Presję” w ciągu miesiąca odsłuchano już prawie 4,5 miliona razy. Nim jednak KęKę na scenach w całym kraju zaprezentuje nowy krążek, w Trójmieście raz jeszcze zabrzmią jego dobrze znane numery.

Wraz z opublikowaniem najnowszego singla, dawny reprezentant PROSTO. ogłosił założenie autorskiej wytwórni Takie Rzeczy Label. Po latach spędzonych w podziemiu, a następnie nagraniu dwóch docenionych przez krytyków i słuchaczy albumów, zyskał wielkie uznanie środowiska. Fani wykupili tyle egzemplarzy „Nowych Rzeczy”, że te szybko pokryły się platyną. Dziennikarze nie wahali się natomiast głośno doceniać ten tytuł. Redakcja CDN-u przyznała mu największe wyróżnienie w hip-hopowym podsumowaniu ubiegłego roku.

Występ KęKę, jako gwiazdy wieczoru, zaplanowany jest na godzinę 22:30. Wcześniej w klubie zagrają: DJ Serio?, Angie, Emowski, Koniu Kontrabanda.

Kiedy: 14 maja 2016 r., godz. 20:00

Gdzie: Klub Ucho, Gdynia, ul. św. Piotra 2

Bilety: 29 zł (przedsprzedaż) / 39 zł (do nabycia w kasach klubu w dniu koncertu oraz sklepach: D-Store58 Gdańsk, Fat Cap Gdańsk, Chrom Gdańsk, Fireline Skateshop Gdańsk, Prosto Shop Sopot, Chromsport.pl Gdynia, Chrom Gdyni)a.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *