InfoShare 2016 w AmberExpo

InfoShare 2016Ponad 100 prelegentów, wystawcy, goście z kilkudziesięciu krajów i wiele atrakcji. Kolejna edycja InfoShare – jednego z największych festiwali dot. technologii, nowych mediów i startupów w Europie – odbędzie się w dniach 18 – 20 maja w gdańskim AmberExpo.


To już dziesiąta edycja InfoShare. Przez lata konferencja stała się uznanym wydarzeniem, na którym warto się pojawić. Można tutaj spotkać nie tylko profesjonalistów od technologii (m.in. software developerów, specjalistów IT), lecz także inwestorów, ekspertów i przedsiębiorców. Okazją do zdobycia nowych kontaktów oprócz konferencji, są też imprezy towarzyszące: Before Party (17 maja, Klub Atelier, Sopot) oraz Networking Party z koncertem Julii Marcell (18 maja, Stary Maneż, Gdańsk).

Przez trzy dni konferencji odbędą się panele dyskusyjne, wykłady i warsztaty w pięciu blokach tematycznych: Inspire, Tech, Startup, Workshops i Leaders. Wystąpi ponad 100 prelegentów z różnych krajów, m.in. Kevin Goldsmith (Dyrektor Technologiczny Spotify), Jon von Tetzchner (twórca przeglądarek Opera i Vivaldi), czy Natalia Hatalska. Pełny program wystąpień i paneli znajdziecie tutaj. Ponadto, wydarzenie uświetni pojawi się ponad 250 wystawców, którzy zaprezentują nowoczesny sprzęt IT i interesujące aplikacje.

Ważnym punktem InfoShare jest Startup Zone, w ramach którego odbywa się największy w Europie Środkowo-Wschodniej konkurs dla startupów. Uczestnicy mogą wygrać nagrodę główną (20 tysięcy euro) oraz zdobyć dofinansowanie od inwestorów z puli miliona euro! Konferencja jest również okazją do pozyskania partnerów biznesowych i potencjalnych klientów.

Kiedy: 18-20 maja 2016

Gdzie: AmberExpo, ul. Żaglowa 11, Gdańsk

Bilety: rejestracja https://infoshare.pl/is-register/, Program InfoShare

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *