Kayah & Royal String Quartet w Starym Maneżu

kayah2Kayah, znana z takich utworów jak „Testosteron”, „Śpij kochanie śpij” i „Prawy do lewego”, wstąpi 12 maja (czwartek) w Starym Maneżu wraz z kwartetem smyczkowym Royal. Połączenie klasycznego brzmienia z charyzmatycznym i emocjonalnym głosem, gwarantuje Wam niezapomniane przeżycia.

Początek współpracy tych wybitnych artystów sięga koncertu w ramach Festiwalu Kwartesencja, który w 2008 roku odbył się w warszawskiej Fabryce Trzciny. Na tę okazję przygotowano zupełnie nowe aranże znanych utworów Kayah. Dzięki niespotykanemu, bardzo akustycznemu składowi muzyków, dodatkowej dawce emocjonalnej i niezwykłej oprawie świetlno-scenograficznej koncert zachwycił zgromadzoną w warszawskim centrum artystycznym publiczność. Występ zaowocował również entuzjastycznie przyjętą, zamkniętą trasą koncertową na przełomie maja i czerwca 2009. Wykonanie utworu „Testosteron” w tym składzie podczas Festiwalu w Opolu w 2009 roku wywołało gromkie brawa.

Trasa koncertowa Kayah & Royal String Quartet to cykl koncertów prezentujących piosenki Kayah zaaranżowane jedynie na kwartet smyczkowy. Wokalistka wraz z grupą Royal wystąpiła w najbardziej ekskluzywnych salach (filharmonie, teatry, opery), w największych miastach w Polsce (m.in. w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Trójmieście, Wrocławiu, Łodzi, Lublinie czy Zabrzu), prezentując repertuar wydany na płycie „Kayah & Royal Quartet”. Premiera albumu odbyła się 8 marca 2010 roku.

Kiedy: 12 maja 2016 r., godz. 19:00

Gdzie: Stary Maneż, ul. Słowackiego 23, Gdańsk

Bilety: 59-79 zł, dostępne na kupbilecik.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *