Filmowy 2013 rok – przeżyj to raz jeszcze!

filmowe podsumowanie rokuStowarzyszenie kulturalne Hamulec Bezpieczeństwa, organizator takich imprez jak Międzynarodowy Dzień Animacji, Sopot Film Festival, czy Kino Letnie w Orłowie, zaprasza na nową cykliczną imprezę do Kina Kameralnego w Gdańsku. Już 27 grudnia rusza filmowe podsumowanie roku.

Będzie to czterodniowy przegląd ambitnego kina. Projekt ma na celu zaprezentowanie najciekawszych, najbardziej kontrowersyjnych, najgłośniejszych pozycji światowego kina mających premierę w 2013 roku. Projekcje odbywać się będą od piątku, 27 grudnia do poniedziałku, 30 grudnia, w godzinach 14.00- 22.00.

W tym roku widzowie będą mogli zobaczyć m.in. filmy takie jak: „Chce się żyć” Macieja Pieprzycy, „Ida” Pawła Pawlikowskiego, „Historie rodzinne” Sarah Polley oraz „W imię…” Małgorzaty Szumowskiej. Głosując po każdej projekcji, spośród zaprezentowanych tytułów, publiczność wybierze swoje top 5.

Przed każdym tytułem, współpracujący ze Stowarzyszeniem filmoznawcy przedstawią, dlaczego ich zdaniem prezentowany film znalazł się w tej selekcji.

Informacja o biletach:

Normalny: 12 zł

Ulgowy: 10 zł (dla uczniów, studentów, emerytów oraz z Kartą do Kultury)

Blok filmów krótkometrażowych: 8 zł

Karnet na 5 filmów: 40 zł

Bilety i karnety będą do nabycia w Info Poincie przeglądu – bezpośrednio w foyer kina Helikon w trakcie całego przeglądu.

 

Więcej informacji możecie znajdziecie tutaj:

http://kino.trojmiasto.pl/Filmowe-podsumowanie-roku-przeglad-ambitnego-kina-imp384989.html

https://www.facebook.com/events/586293714777224/

filmowe podsumowanie

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia − sześć =