Hey zagra w gdyńskim klubie Ucho

hey zatoka sztuki_30.07_Magda Drozdek 096Trudno znaleźć osobę, która nie znałaby choć jednej piosenki zespołu Hey.
Utwory takie jak „Teksański”, „Zazdrość” czy „A ty?” nadal biją rekordy popularności, a zespół nie traci formy, nagrywa kolejne płyty i daje świetne koncerty. Jeden z nich odbędzie się już 12 kwietnia w gdyńskim klubie Ucho.

Zespół Hey powstał w 1992 roku w Szczecinie, a wokalistką od początku jego istnienia, jest niezastąpiona Katarzyna Nosowska. Jej charakterystyczny zachrypnięty głos i jedyne w swoim rodzaju teksty, stanowią jedne z najważniejszych atrybutów zespołu. Poza nią Hey tworzą: Paweł Krawczyk,  Marcin Żabiełowicz , Robert Ligiewicz, Jacek Chrzanowski oraz Marcin Zabrocki, którzy dbają o brzmienie najwyżej jakości.
Już pierwsza płyta – „Fire” przyniosła zespołowi popularność i przeboje takie jak „Teksański” czy „Moja i Twoja Nadzieja”. Późniejsze płyty czyli m.in. „Echosystem” , „?”, „Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!” były potwierdzeniem ogromnego talentu artysów, a koncerty zespołu zawsze słynęły z niesamowitego klimatu.
W gdyńskim Uchu Hey pojawi się w ramach serii koncertów „przedBłysk”, na których będzie można usłyszeć piosenki z nowego albumu „Błysk”, mającego ukazać się w kwietniu br.

Kiedy: 12 kwietnia o godzinie 20:30

Gdzie: Klub Muzyczny Ucho, ul. Św. Piotra 2, 81-347 Gdynia

Bilety: 59 zł – przedsprzedaż / 65 zł – w dniu koncertu

fot. Magda Drozdek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 − pięć =