Spotkanie z Prezesem Polskiego Towarzystwa Komunikacji Społecznej

Inspiar

Inspiar

Chcesz zdobyć nowe informacje na temat komunikacji społecznej oraz wpływu jaki wywierają na nią różne dyscypliny naukowe? Przyjdź na spotkanie z profesor Iwoną Hofman, prezesem Polskiego Towarzystwa Komunikacji Społecznej!

Prof. Iwona Hofman jest Prodziekanem ds. Studenckich Wydziału Politologii UMCS, a także Kierownikiem Zakładu Dziennikarstwa i Pracowni Badań nad Instytutem Literackim w Paryżu, Profesorem Uniwersytetu św. Cyryla i Metodego w Trnavie.

Pełni również funkcję Prezesa Polskiego Towarzystwa Komunikacji Społecznej. PTKS to organ, który zajmuje się „przede wszystkim integrację rozproszonego środowiska badaczy i praktyków komunikowania, a także uporządkowanie obszaru studiów nad komunikowaniem i mediami w Polsce”.

Oprócz pełnionych funkcji profesor Hofman prowadzi badania w zakresie publicystyki i myśli politycznej polskiej emigracji po 1945 roku, koncentrując się na dorobku Jerzego Giedroycia i „Kultury”. W kręgu zainteresowań naukowych wyróżnia ponadto problemy współczesnego dziennikarstwa, związki mediów i polityki, teorię gatunków dziennikarskich, marketing polityczny.

Spotkanie organizowane przez Koło Naukowe Inspiar odbędzie się w środę 30 marca o godzinie 10:00.

 

Gdzie: sala D 303, Wydział Nauk Społecznych UG

Kiedy: środa 30 marca 2016 r., godz. 10:00

Wstęp: wolny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 − czternaście =