„Trójmiejski Szum” – Leh, Skorup i Kontra Banda charytatywnie

J1553084__kruż 17 marca, w sopockim klubie Sfinks700, odbędzie się druga edycja charytatywnego koncertu „Trójmiejski Szum”. Podobnie jak rok temu, podczas imprezy będzie miała miejsce zbiórka pieniędzy na hospicjum dziecięce im. św. Wawrzyńca w Gdyni.

„Trójmiejski Szum” to szlachetne połączenie koncertu hip-hopowego z akcją charytatywną. Pierwsza edycja, odbyła się w kwietniu, ubiegłego roku, w sopockim klubie Underground i uczestniczyło w niej ponad 200 osób. Pozwoliło to zebrać ponad dwa tysiące złotych, które w formie niezbędnych artykułów zostały przekazane do gdyńskiego hospicjum.

Inicjatorami akcji są Ochir Buural, Paweł Dąbrowski i Piotr Zeszutek – Często brakuje w Trójmieście koncertów, gdzie są promowane lokalne ekipy, dlatego postanowiliśmy sami zorganizować taką imprezę, a przy okazji pomóc dzieciakom – mówi Ochir. Z kameralnego klubu, organizatorzy postanowili wypłynąć na szersze wody i zwiększyć zasięg imprezy. Druga edycja odbędzie się klubie Sfinks700Chcemy, aby idea się rozwijała i przyciągnęła setki fanów, dlatego wychodzimy poza trójmiejską scenę i powiększamy klub – dodaje Piotr Zeszutek, rugbista sopockiego Ogniwa.

Podczas koncertu wystąpią: Skorup, Leh, Kontra Banda, Eku2/N!Tendo, Miejska Narracja, a na dekach będzie czuwał DJ Długi. Zebrana publiczność, będzie mogła również podziwiać tańczące dziewczyny z Dancehall Mafia. Po koncertach, na mniejszej scenie, swoje sety z gatunku drum and bass oraz dubstep zagra Syndrome of Disorder

Koszt wejściówek to jedyne 10 zł, które zostanie zamienione na los. W czasie imprezy odbędzie się loteria, a także przeróżne licytacje. Do akcji „Trójmiejski Szum” włączyło się wiele podmiotów, które wsparły inicjatywę środkami pieniężnymi oraz swoimi produktami przekazanymi na aukcje.

Kiedy: 17 marca 2016 (czwartek), godz. 20:00

Gdzie: Sfinks700, al. Mamuszki 1, Sopot

Bilety: 10 zł

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *