Maria Peszek o wolności i nienawiści w B90

18178Wszyscy fani charyzmatycznej wokalistki będą mogli posłuchać jej najnowszych utworów już 19 marca w Klubie B90. Koncert jest częścią trasy promującej album „Karabin”.

Maria Peszek rozpoczęła karierę muzyczną w 2005 roku od wydania płyty „Miasto mania”. Została ona bardzo dobrze odebrana zarówno przez publiczność jak i przez krytyków. Artystka do tej pory wydała cztery płyty, z czego ostatnia została opublikowana 26 lutego bieżącego roku.

Maria Awaria jest również aktorką. Na swoim koncie ma wiele ról filmowych, serialowych, a przede wszystkim teatralnych. Występowała głównie na deskach Teatru Juliusza Słowackiego w Krakowie, Teatru Studio, czy Teatru Narodowego w Warszawie.

Piosenkarka i aktorka otrzymała wiele nagród, m.in. Fryderka w kategorii Autor Roku (2009) czy Album Roku- Muzyka Alternatywna za płytę „Maria Awaria” (2009).

Koncert jest jednym z przystanków trasy promującej album „Karabin”, która rozpoczęła się 4 marca w Częstochowie. Utworem promującym płytę jest „Polska A B C i D”. Najnowszy krążek artystki zawiera jedenaście piosenek o wolności, nienawiści i prawie do bycia innym. Pacyfistyczne treści utworów są przewrotnie zestawione z tytułem albumu.

Kiedy: 19 marca 2016 roku (sobota), godz. 19:00

Gdzie: Klub B90, Gdańsk, ul. Doki 1

Bilety: 50 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × pięć =