Bakalie 16 w Starym Maneżu

Bakalie 16Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Ziemia powoli pokrywa się zielenią, ptaki wracają z tropików, a kwiaty  zaczynają pączkować. Z ulgą chowamy do szaf ciężkie płaszcze i obszerne swetry. Z nadzieją patrzymy na termometr. I tu naprzeciw wychodzą Bakalie 16 – targi mody, designu i młodej sztuki, które 19 marca zagoszczą w Starym Maneżu.

Bakaliowa drużyna ponownie odwiedzi Gdańsk, inaugurując wiosnę największymi gdańskimi targami mody, designu i młodej sztuki. Wyselekcjonowane marki przygotują dla Was świeże propozycje, kolekcje i pomysły na zbliżający się sezon. Zapewnią Wam dostęp do ukochanych projektantów, ale zadbają również o porcję nowości i niespodzianek. Wystawy będą kręcić się wokół działów: MODA, DESIGN/ART, BIŻUTERIA/AKCESORIA, DZIECI, VINTAGE. Powieje świeżością, lekkością i nieco cieplejszymi kolorami. Czas zrzucić z siebie grube zimowe płaszcze i wprowadzić nieco koloru do naszej garderoby!

Bakalie połączą w tym roku siły ze Smakuj Trójmiasto, które u sąsiadów ze Sztuki Wyboru (Słowackiego 19) zaserwują wiosenno-wielkanocne menu od restauratorów.

KIEDY: 19 marca 2016, w godzinach 11.00  20.00
GDZIE: Stary Maneż, Garnizon Kultury (Gdańsk Wrzesz, ul. Słowackiego)
WSTĘP: Wolny
PŁATNOŚĆ: Tylko gotówką

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *