Roccat.Games Tournament na Politechnice Gdańskiej

.Games PGW sobotę 12 marca na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej odbędzie się Roccat.Games Tournament.Grupa.Games – organizatorzy imprezy – obiecują dobrą zabawę nie tylko dla fanów gier e-sportowych.

Roccat.Games Tournament to wydarzenie e-sportowe, gdzie uczestnicy konkurują ze sobą w czterech popularnych grach: Counter-Strike: Global OffensiveLeague of Legends, Hearthstone: Heroes of Warcraft i FIFA 2016.

Mecze będą rozgrywane w dużych audytoriach na profesjonalnym sprzęcie.  Starcia komentować będzie m.in. Paweł „Cruiser” Klimesz – znany z zawodów Intel Extreme Masters. Prócz tego, Grupa.Games oferuje udział w dwóch darmowych turniejach pobocznych.

Dla niedzielnych graczy, którym obca jest rywalizacja, zostanie przeznaczona strefa relaksu gdzie każdy uczestnik  będzie mógł zagrać w Guitar Hero czy Forza Horizon. Twórcy zapowiadają przynajmniej jedną prelekcję, którą poprowadzi Michał „Avahir” Kudliński. Ponadto na wydarzeniu pojawią się cosplayerzy, z którymi będzie można zrobić zdjęcia. Nie zabraknie również rozdawania gadżetów takich jak kubki czy koszulki.

Kiedy: Sobota, 12 marca, 9:00

Gdzie: Politechnika Gdańska, Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki (nowy budynek)

Bilety: wstęp na wydarzenie jest DARMOWY