„Pawbeats Orchestra” w Filharmonii Pomorskiej

PlakatJuż w tym tygodniu – 5 i 6 marca (sobota i niedziela), w Filharmonii Pomorskiej, odbędzie się długo wyczekiwany koncert, promujący najnowszy album bydgoskiego producenta Pawbeatsa. Na scenie wraz z Orkiestrą Symfoniczną Opery Nova wystąpią znani polscy raperzy i cenione polskie wokalistki. Tego wydarzenia nie można przegapić!

Pawbeats – utalentowany muzyk, aranżer, kompozytor i producent muzyczny. Oprócz „Utopii” i najnowszego projektu „Pawbeats Orchestra”, ma na koncie także wiele produkcji na krążkach najlepszych polskich raperów, a co za tym idzie – kilka złotych i aż dwie platynowe płyty. Niedawno po raz drugi został bydgoszczaninem roku… a oprócz tego, jest normalnym, skromnym 26-latkiem.

Najnowszy album producenta, miał premierę 29 lutego, a już 5 i 6 marca podczas dwóch jednakowych koncertów, będziemy mieli okazję usłyszeć nowy materiał na żywo. Każdy z występów składa się z dwóch części. Fani będą mogli usłyszeć utwory z Orchestry oraz wybrane numery z repertuaru gości, specjalnie zaaranżowane na tę okazję. Gośćmi Pawbeatsa będą: Justyna Steczkowska, Natalia Nykiel, Monika Borzym, Dwa Sławy, Kali, KęKę, Mama Selita, Robert Cichy, Sarcast, VNM, Tau, Masia i Kartky.
Za Orkiestracje utworów odpowiada Pawbeats wraz z światowej sławy kompozytorem i aranżerem Krzysztofem Herdzinem.

Kiedy: 5 i 6 marca (sobota i niedziela), godz: 19.00

Gdzie: Filharmonia Pomorska im. I. J. Paderewskiego w Bydgoszczy

Bilety:  Dostępne w cenach 90, 120 i 150 zł w zależności od zajmowanego sektora. Dla najbardziej wymagających słuchaczy, organizatorzy przygotowali specjalną pulę biletów Meet&Greet w cenie 250 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 − cztery =