IAMX zawita do Trójmiasta

iamx_bilet_gda_miniChris Corner, znany szerzej jako IAMX, powraca do Polski! Przy tej okazji muzyk nie ominie także Trójmiasta, gdzie w gdańskim klubie B90 zagra już 4 marca. Występ ten wiąże się z promocją najnowszego albumu artysty, czyli „Metanoi”.

Chris Corner to brytyjski multiinstrumentalista, który swój solowy image łączy z obowiązkami w zespole Sneaker Pimps– IAMX to moja publiczna terapia. To mój sposób komunikacji ze światem, metoda by otworzyć swoje serce i tańczyć w tym samym czasie  mówi. Póki co, taki sposób leczenia zaowocował sześcioma studyjnymi albumami, a najnowszy z nich, czyli „Metanoia”, swoją premierę miał jesienią 2015 roku. Płyta jest przepełniona silnie elektronicznym brzmieniem, jednak z drugiej strony swoje piętno odznaczają też na niej dźwięki gitary, perkusji czy instrumentów klawiszowych. W parze z charyzmatyczną warstwą instrumentalną idzie przeszywający wokal, który jest znakiem rozpoznawczym Cornera.

Podczas Trójmiejskiego koncertu publiczność będzie mogła usłyszeć najnowsze kompozycje artysty wprost ze świeżego projektu, lecz z pewnością nie zabraknie także klasyków z poprzednich wydawnictw. Dodając do tego całą otoczkę wizualną, będącą nieodłączną częścią występów IAMX, szykuje się występ pełen emocji i pasji, ale również perfekcji i profesjonalizmu.

Kiedy: 4 marca 2016, godz. 19:00 (otwarcie klubu), godz, 20:00 (rozpoczęcie koncertu)

Gdzie: Gdańsk, klub B90, ul. Doki 1

Bilety: 85 pln, 95 pln- Ticketpro, Eventim, Ebilet, Biletomat.pl, punkt Lotto (CH Manhattan), 105 pln- w dniu koncertu

Wszelkie dodatkowe informacje odnośnie koncertu znajdują się na wydarzeniu pod tym adresem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *