Marcelina akustycznie w Teatrze na Plaży

źródło: trójmiasto.pl

źródło: trójmiasto.pl

W najbliższy piątek, 4 marca, w Sopocie nie może zabraknąć fanów Marceliny. Wokalistka promuje swoją najnowszą płytę „Gonić burzę”. W Teatrze na Plaży zaprezentuje utwory w wersji akustycznej. Podczas koncertu towarzyszyć jej będą muzycy: Robert Cichy i Michał Olesiński.

Marcelina Stoszek to niezwykle utalentowana młoda wokalistka. Pisze i komponuje teksty. Jest absolwentką Akademii Muzycznej w Katowicach. Rozgłos w świecie muzyki przyniósł jej debiutancki album „Marcelina” wydany w 2011 roku. Dzięki niemu została nominowana do Fryderyków w kategorii Debiut, a także do nagrody WARTO Gazety Wyborczej. Jej utwór „Wroclove” stał się oficjalnym hymnem miasta Wrocław, z kolei utwór „Motyle” był wykorzystany w reklamie społecznej w Rosji i emitowany w tamtejszej telewizji publicznej. Kolejną płytę wydała w 2013 roku. „Wschody / Zachody” cechuje klimat alternatywnego popu. Singiel promujący album, czyli „Karmelove” ma już prawie 10 milionów odsłon na Youtubie. Marcelina zaśpiewała go z Piotrem Roguckim. Wokalistka współpracowała także m.in. z zespołem Happysad, Grubsonem, VNM’em i Pawbeatsem, Urszulą Dudziak, Kasią Nosowska czy Anią Dąbrowska. Brała udział w projekcie „Panny Wyklęte” z Mariką, Anią Rusowicz i Kasią Kowalską.

Obecnie artystka promuje swój trzeci album, który premierę miał w październiku 2015 roku. „Gonić burzę” to, jak sama przyznaje, jej „duży artystyczny krok w przód”.

Koniecznie wybierzcie się na akustyczny koncert Marceliny do Teatru na Plaży, by posłuchać jej delikatnego głosu i utworów (nie tylko) z najnowszej płyty.

Kiedy: 4 marca 2016 r., godz. 19:00

Gdzie: Teatr na Plaży, Aleja Franciszka Mamuszki 2, Sopot

Bilety: 30 zł. Do nabycia na stronie Teatru na Plaży.

Więcej informacji na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *