Coma w gdyńskim Pokładzie

ComaChyba nie ma osoby, która nie znałaby Comy! Dobra wiadomość dla wszystkich fanów zespołu: już 3 marca (czwartek) będziecie mieli okazję usłyszeć ich na żywo w gdyńskim klubie Pokład.

Ich koncerty to przede wszystkim energetyczne i wielkie widowiska, łączące w sobie elementy poezji, muzyki, teatru i filmu. I na to właśnie liczymy podczas występu w Pokładzie!

Zespół Coma powstał w 1998 r. Swój pierwszy album pt. „Pierwsze Wyjście z Mroku” wydali w 2004 r. Został bardzo ciepło przyjęty przez krytyków, branżę i, co najważniejsze, przez publiczność. Płyta została nagrodzona m.in Fryderykiem w kategorii: Album Roku – Rock. Zespół jest również laureatem 25. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Przez kolejne lata grupa wydała pięć płyt studyjnych, z których trzy pokryły się platyną i złotem. Mało który band może się pochwalić statuetką Fryderyka w kategoriach: Album Roku – Rock, Zespół Roku i Wokalista Roku – Piotr Rogucki, za każdy wydany polski krążek!

Coma jest znana także poza granicami naszego kraju. Dowodem są dwa albumy anglojęzyczne: „Excess” oraz „Don’t Set Your Dogs On Me”, które ukazały się na całym świecie.
Piotr Rogucki – wokalista, ale także aktor, jest zdobywcą wielu nagród na festiwalach piosenki artystycznej m.in.: 2. nagroda na Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie 2002, Grand Prix Festiwalu Piosenki Aktorskiej Wrocław 2004. Wydał dwa albumy solowe: „Loki – Wizja Dźwięku” (2011 r.) oraz „95-2003” (2012 r.). Coma ma na swoim koncie liczne supporty ogólnoświatowych zespołów, m.in.: Pearl Jam, Linking Park, Tool czy Therion.

Liczymy na niezapomniany koncert z dużą dawką porządnych rockowych brzmień!

Kiedy: 3 marca (czwartek), godz. 20:00

Gdzie: Pokład (Gdynia, aleja Jana Pawła II 11)

Bilety: 60 zł w przedsprzedaży i 70 zł w dniu koncertu, dostępne na ticketpro.pl i eventim.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 + 6 =