Kabaretowa noc w Ergo Arenie

1_ERGO-ARENA-Polska-Noc-Kabaretowa_900x700Już po raz piąty rusza trasa kabaretowa, która co roku w największych polskich miastach gromadzi tysiące widzów. 27 lutego w Ergo Arenie nie zabraknie śmiechu oraz rozrywki na najwyższym poziomie.

Setki spektakli doszlifowanych w trakcie kolejnych lat doskonalenia fabuły a także poznawania oczekiwań widzów sprawiły, że powstało największe kabaretowe widowisko w Polsce.

Zespół tworzący Polską Noc Kabaretową dopasowywany jest tak, aby trafić w upodobania wszystkich zwolenników niezależnie od ich preferencji, poczucia humoru czy wieku. Na scenie można zobaczyć Paranienormalnych, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Moralnego Niepokoju, a także Kabaret K2 w ich najnowszych programach. Tą magiczną noc poprowadzi Kabaret Nowaki. Tegoroczna edycja to okrągły jubileusz, który trzeba uczcić przez śmiech i dobrą zabawę.

Polska Noc Kabaretowa jest skierowana do każdego niezależnie od wieku, co z każdym rokiem widać na widowni. Wszyscy wychodzą stamtąd z uśmiechem na twarzy i stu procentowo zadowoleni.

Serdecznie polecamy!

Kiedy: 27 lutego 2016, godzina 19.00

Gdzie: Ergo Arena, ul. Plac Dwóch Miast 1, Gdańsk/Sopot

Bilety: 70 zł, w przedsprzedaży 49zł dostępne online na stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiemnaście + dziesięć =