Walentynki z KAMP!

c20d70e4bb5d4bfdb30e46d3d17dbfc8Już 14 lutego zespół KAMP! zabierze nas w magiczny świat electro-popu. Wystąpią w sopockim klubie Sfinks700.

Michał Słodowy, Radek Krzyżanowski, Tomek Szpaderski, czyli zespół KAMP! W 2009 roku zaczęli od wydania EPki „Breaking a Ghost’s Heart, Thales One”Na pierwszy długogrający album swoim słuchaczom kazali czekać aż do 2012 roku. Krytycy muzyczni przyjęli nowy projekt z zachwytem. Wtedy ich kariera nabrała tempa. Grupa oprócz polskich, podbija także światowe sceny. Grali w Los Angeles, San Francisco, Liverpoolu i wielu innych wielkich miastach.

Pod koniec ubiegłego roku skończyli pracę nad nową płytą „Orneta”. Cały album opowiada o naszym funkcjonowaniu we trójkę, o byciu zespołem, o byciu w branży – mówi Tomek. Nie rezygnując z popowego charakteru ich muzyki, postanowili poeksperymentować ze swoim brzmieniem. Postawili na mniej oczywiste i przewidywalne struktury dźwięku, co wzniosło ich twórczość na bardzo wysoki poziom.

Aktualnie trwa trasa koncertowa promująca „Ornetę”. Na koncercie w Sopocie zagrają piosenki z najnowszej płyty, między innymi singiel „No need to be kind”. Nie zabraknie również ich starszych, uwielbianych przez publiczność utworów jak „Melt” czy „Distance of Modern Hearts”. Jeśli nie macie jeszcze planów na walentynki, zapraszamy serdecznie na wieczór z KAMP! i ich hipnotyzującą muzyką!

Gdzie: Sfinks700, al.Franciszka Mamuszki 1, Sopot

Kiedy: 14 lutego 2016. godz. 20:00

Bilety: 35 zł (I pula), 39 zł (II pula)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sześć − pięć =