Wystawa Pauliny Jarzembskiej w Sztuce Wyboru!

fot. Paulina Jarzembska

fot. Paulina Jarzembska

Już 6 lutego w gdańskiej Sztuce Wyboru odbędzie się wernisaż fotografii Pauliny Jarzembskiej. Przedstawi ona swoją pracę dyplomową dotyczącą zagadnienia natury i człowieka. Wystawa potrwa do 29 lutego.

Paulina ukończyła Sopocką Szkołę Fotografii WFH. Obecnie studiuje Kulturoznawstwo na Uniwersytecie Gdańskim ze specjalnością: Animacja i upowszechnianie kultury. – Po prostu amatorka, rozkoszująca się patrzeniem zza obiektywu – tak pisze sama o sobie. Ciężko nie zgodzić się z tym, że jest po prostu profesjonalistką. Na swoim koncie ma już sporo sukcesów. Została wyróżniona przez portal See.Me podczas prestiżowego Fashion Week w Nowym Jorku w kategorii Fotografia Mody. Ponadto wykonała zdjęcia na rzecz kampanii marek odzieżowych MONOLOG oraz Selfie Zone. Jej twórczość pojawiła się także na okładach czasopism: „Lost Freedom Magazine”„HIRO”, „Mess Magazine”. Zdjęcia Pauliny doceniły również takie tytułu jak „Vanity Teen”, „Sicky”, „CATWALK” czy „Feroce”.

Artystka pracuje w studiu nad niespodzianką dla osób, które odwiedzą jej wystawę. Dlatego koniecznie wybierzcie się do Sztuki Wyboru! Póki co możecie odwiedzić stronę internetową studentki, by już teraz obejrzeć wyjątkowe dzieła Pauliny.

Kiedy: Od 6 lutego 2016r. (sobota, godzina 18:30) do 29 lutego 2016r.

Gdzie: Sztuka Wyboru, ul. Juliusza Słowackiego 19 (Garnizon Kultury), Gdańsk

Wstęp wolny!

Więcej informacji na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × trzy =