Praktyczna nauka tworzenia grafik w CANVA

[canva]ikonaChcesz nauczyć się w prosty i szybki sposób tworzyć interesujące, przyciągające wzrok grafiki? Jeśli tak to już 3 lutego (środa) w gdańskim Olivia Business Centre odbędą się warsztaty z aplikacji internetowej CANVA. Zajęcia organizuje Fundacja Ad Fontes.

CANVA to program do tworzenia grafik przeznaczonych na portale społecznościowe, blogi, strony internetowe oraz do specjalistycznych projektów. Umożliwia on także modelowanie trójwymiarowych obiektów. Dzieki gotowym szablonom można z kolri łatwo tworzyć i edytować plakaty, prezentacje lub inne formaty.

Uczestnicy warsztatów będą mieli wyjątkową okazję odkryć tajniki tej aplikacji. Oprócz podstawowych zasad korzystania dowiedzą się również z jakich źródeł internetowych można pobierać darmowe grafiki, bez naruszania praw autorskich. Pod koniec zajęć, osoby biorące udział wykażą się swoją kreatywnością i pomysłowością poprzez przygotowanie kilku własnych projektów.

Szkolenie poprowadzi Kinga Kukowska, specjalistka ds. marketingu w Agencji INSOURCE Marketing. W swojej pracy zajmuje się głównie marketingiem internetowym. W szczególności kreowaniem i optymalizacją reklam na Facebooku oraz prowadzeniem profili w mediach społecznościowych.

Kiedy: 3 lutego 2016r. (środa), godz. 18:00-20:00

Gdzie: Olivia Business Centre (Olivia Gate A, poziom 1), Gdańsk, al. Grunwaldzka 472A

Bilety: 60 zł. Zapisy drogą mailową (fundacja@fontes.com.pl)

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *