„Nowe Rzeczy” w sopockim klubie Scena

KęKę, autor albumu „Nowe Rzeczy”  / fot. Mirosław Kaźmierczak

KęKę, autor albumu „Nowe Rzeczy” / fot. Mirosław Kaźmierczak

W marcu minie rok od premiery ostatniej płyty KęKę. I choć raper, jak sam mówi, „spokojnie i systematycznie” pracuje nad kolejnym materiałem, promocja jego drugiego albumu trwa w najlepsze. Tym samym, w ramach trasy koncertowej „Nowe Rzeczy”, już 13 lutego pojawi się w sopockim klubie Scena.

O tym, jak ważna dla hip-hopowego środowiska była druga płyta KęKę, świadczą nie tylko bardzo pozytywne recenzje, ale duża frekwencja w  zestawieniach kończących muzyczny rok. Redakcja CDN-u również doceniła „Nowe Rzeczy”, przyznając płycie największe wyróżnienie w hip-hopowym podsumowaniu roku 2015. Co znamienne, krążek nie musiał długo czekać na osiągnięcie statusu złotej płyty, a już po trzydziestu tygodniach od premiery pokrył się platyną.

Jak trafnie podkreśla Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh, a więc firma od dawna współpracująca z reprezentantem PROSTO. – Fenomen „Nowych Rzeczy“ tkwi przede wszystkim w tekstach, które są niezwykle dojrzałe i przemyślane – Raper słynie m.in. z patriotycznych uniesień i ogromnego przywiązania do rodzinnego Radomia. Cechuje go charakterystyczne flow, nieszablonowe podejście do rymowania i ogromna charyzma, która idealnie sprawdza się na scenach w całym kraju.

Organizatorzy informują, że koncert objęty został ograniczeniem wiekowym. Aby zobaczyć występ KęKę, należy mieć ukończone szesnaście lat.

Kiedy: 13 lutego 2016 r., godz. 21:00

Gdzie: Klub ScenaSopot, al. F. Mamuszki 2

Bilety: 29 zł / 49 zł VIP (do nabycia w kasach Sceny w dniu koncertu, salonach Empik, a także na stronie internetowej kupbilet).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia − 3 =