Wielkie Hity Muzyki Filmowej


1503127__krFilmy bardzo często dostarczają nam wielu niesamowitych wrażeń. Za większość z nich odpowiedzialna jest zawarta w produkcjach muzyka. To ona wywołuje w nas największe emocje. Właśnie do tych uczuć będzie chciała się odnieść Polska Filharmonia Bałtycka. Już 20 stycznia (środa) zaserwuje ona słuchaczom wyjątkowe aranżacje popularnych ścieżek dźwiękowych.

Widzowie będą mieli niebywałą okazję by usłyszeć soundtracki (w wersji symfonicznej) takich produkcji jak m.in. „Gwiezdne Wojny”, „Władca Pierścieni”, „Indiana Jones”, „Piraci z Karaibów”, „James Bond”, „Pożegnanie z Afryką”,  „E.T.” czy „Lawrence z Arabii”. Za ten pełen napięć i wzruszeń koncert będzie odpowiedzialna Cinema Symphonic Orchestra, dla której występ w gdańskiej instytucji będzie jednym z wielu przystanków po Polsce. Planują oni odwiedzić także Poznań, Szczecin, Kraków, Łódź czy Warszawę.

Światowej sławy orkiestra zabierze uczestników w przygodę pełną niesamowitych i legendarnych melodii, która zachwyci miłośników kina bez względu na wiek. Nie możecie tego przegapić!

Kiedy: 20 stycznia 2016r., godz. 19:00

Gdzie: Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina, Gdańsk, ul. Ołowianka 1

Bilety: 180-200 zł (do kupienia w kasie PFB, salonach Empik i na stronie internetowej eBilet)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × 5 =