NOIZ FESTIVAL w B90

50WFinale_A1_NEW Kultowa wytwórnia, kultowe miejsce! 23 stycznia w gdańskim B90 odbędzie się NOIZ FESTIVAL. Pierwsza edycja imprezy w całości poświęcona będzie słynnej wytwórni 50 WEAPONS z Berlina.

Festiwal to nowe wydarzenie na muzycznej i koncertowej mapie Polski. Jego główną ideą jest przybliżenie działalności i historii poszczególnych wytwórni oraz artystów z nimi związanych. Jego pierwsza edycja w całości poświęcona będzie kultowej wytwórni 50 WEAPONS.

Założona dekadę temu wytwórnia od początku miała skończyć swoją działalność na wydaniu zaledwie 50 albumów i singli. Wydawnictwo z numerem 50 i co za tym idzie zakończenie działania tej wytworni, stało się okazją do zorganizowania wydarzeń na jej cześć. Cykl eventów zamykających działanie 50 WEAPONS, poza Gdańskiem, obejmuje między innymi Nowy York, Paryż, Londyn, Milan, Berlin i Montreal.

Założycielami wytwórni jest duet MODESELEKTOR, w kręgach wielbicieli muzyki elektronicznej uważany za jedną z największych gwiazd tego gatunku. Jest to też główny artysta NOIZ FESTIVALU. Wystąpią także: SHED, FJAAK, DOC DANEEKA.

Kiedy? 23 stycznia, 21:00

Gdzie? B90, ul. Doki 1, Gdańsk

Bilety: 79 zł (InterTicket Polska , Biletomat.pl )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *