Organek w Parlamencie!

organek-tomaszKlasyczny w brzmieniu, nowatorski w formie. Vintage rockowy zespół Organek, na czele z Tomaszem Organkiem, wystąpi 24 stycznia w gdańskim Parlamencie! Czego będzie można posłuchać? Na pewno najlepszych kawałków z najnowszej płyty „Głupi”! 
 – Nazywam się Organek, mam w sercu ranę. Nazywam się Organek i mam w sercu kamień. – tak śpiewa na swojej debiutanckiej płycie Tomasz Organek. Po wielu latach grania z zespołem Sofa wydał autorski album. 40-letni artysta stworzył swój solowy projekt w 2013 r., a już rok później wydał krążek „Głupi”. Została ona nominowana w 2015 r. do Fryderyków w kategorii Rockowy Album Roku. Z niej pochodzą takie hity jak „O, matko!”, „Głupi ja” czy „Kate Moss”. Dlaczego akurat taka nazwa? Bo lubię naiwność, właśnie ten brak kalkulacji, otwartość na to, co się wydarzy tłumaczy piosenkarz. Wokalista i kompozytor ma na swoim koncie pierwsze sukcesy: Mateusza Trójki 2014 czy Nagrodę Artystyczną Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego 2014.

Zespół bezsprzecznie stworzył na polskim rynku muzycznym nową jakość, kojarzoną z oryginalnością, szczerością i siłą przekazu. I tego możemy spodziewać się po koncercie Organka w Parlamencie!

Kiedy: 24 stycznia, godz. 20.00

Gdzie: Klub Muzyczny Parlament, Gdańsk, ul. Św. Ducha 2

Bilety: 45 zł w przedsprzedaży / 50 zł w dniu koncertu. Dostępne w kasie klubu i salonach Empik, a także na: Ticketpro, InterTicket, Biletomat, Eventim, KupBilecik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *