Święta w klubie

p1Jeśli nie do końca lubicie rodzinne siedzenie przy stole w Wigilię, lub po prostu macie ochotę na zupełnie inne spędzenie tych świąt, to mamy coś dla Was. Po zjedzeniu karpia i odpakowaniu prezentów zapraszamy na trójmiejskie parkiety.

Wigilia.

Jak co roku nie zawiódł nas Atelier. Sopocki klub oferuje niezapomnianą przygodę z Dj Czarną. Zabrzmią rytmy disco, indie, RnB i 80’s. Już od 21:00 możecie na swój sposób świętować Wigilię Bożego Narodzenia. Jeżeli bardzo wam się spodoba, to ta sama ekipa czeka z otwartymi ramionami również w drugi dzień Świąt. W pierwszy natomiast przy nudisco i indie-rock możecie bawić się z Dj Mnow.
Swoją pasterkę organizuje też Sfinks700. Jeśli zastanawiacie się czy warto, to na ich fanpage’u obejrzyjcie fotogalerie z tego, co działo się w zeszłym roku. Możecie pojawiać się już od 23:00. Może to być idealna okazja na spotkanie się ze starymi kompanami sfinksowych imprez, którzy na czas Świąt p2 (1)wrócili do rodzinnych domów. Również drugiego dnia Świąt możecie odwiedzić to miejsce, zabrzmią takie gatunki jak: house, techno, ghetto czy juke.
Ostatnią z sopockich miejscówek jest SOHO. Tutaj również impreza startuje o 23:00. Usłyszycie Kukusia oraz, specjalizującego się w Nu-disco, House i Bass, BrainWasha. Wchodźcie na jego profil, słuchajcie i sami przekonajcie się czy warto.
Kolejna stacja to Sejf. Jeśli chcecie wytańczyć wszystkie świąteczne smakołyki, radzimy udać się na Wielką Pasterkową Domówkę. Dodatkowo organizatorzy gwarantują świąteczne ceny na barze. Start 22:00.
Pasterka w wydaniu luksusowym? W gdańskiej Stacji Deluxe od 23:00 grać będzie Kapitan Drozda. Disco, funk, soul i wszystko co nazwać można rock&rollem, to coś, co uwielbiacie? Wiecie już gdzie zakończycie tegoroczną Wigilię.
Wolicie atmosferę psychodelic trance? Zapraszamy na Gody w Protokulturze. O 23 zacznie Mayster, całą rozpiskę znajdziecie na facebookowym wydarzeniu. Jest w czym wybierać. Jeśli dopiero drugiego dnia Świąt najdzie Was ochota na spalanie kalorii przy energetycznej muzyce, to ostatni raz w tym roku macie okazję usłyszeć ekipę Headrush w pełnym składzie. Na obie imprezy wstęp przed 24:00- 10zł, po 15zł.

I i II dzień Świąt.

Jak już wspominaliśmy Atelier i Protokultura czeka na Was nie tylko w Wigilię. Lecz to nie wszystko. Miasto Aniołów przygotowało ofertę p3dwudniową. 25 grudnia podróż po wszystkich stylach i epokach muzycznych pod wodzą DJ Funk Dee. Do 22:00 wstęp wolny. Jeśli gustujecie raczej w mashup, funk, RnB, house, latino i deep house to następnego dnia zagra DJ Mike G. Choć wstęp kosztuje 10zł, to od 21:00 do 22:00 na wejściu można dostać darmowego drinka.
Parlament również ma dla Was pakiet. Pierwszy dzień z Dj Bezksywym, który podobno pojawi się z wielkim workiem muzycznych prezentów dla Was. Drugiego natomiast, bawić się będzie można z DJ Deagol. Nawet tych najbardziej obżartych, wyrwie do tańca przy piosenkach  z dużą ilością świątecznych dzwoneczków.
Macie ochotę na coś mocniejszego i mniej bożonarodzeniowego? W Metro czeka na Was Rózga Party. Najpierw cztery koncerty: Pampeluna, Explozer, Carnage i Stoneriver. Potem after party przy dźwiękach rocka, hard rock’a i metalu, które poprowadzi Dj Jacy. O darmowe wejściówki możecie walczyć na facebook’u.

Lista dość długa i różnorodna, każdy więc powinien znaleźć coś dla siebie. Mamy nadzieję, że nieważne co wybierzecie, te Święta staną się niezapomniane. Życzymy więc wesołych Świąt i udanej zabawy!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *