Studenckie spotkanie podróżnicze – Menażki 2015

1509655__krPodróżować najlepiej w wersji studenckiej. Tak jest ciekawiej, kreatywnie i zabawniej! Jeśli chcecie wysłuchać inspirujących opowieści z wypraw ludzi w Waszym wieku, to zapraszamy  na Studenckie Spotkania Podróżnicze „Menażki 2015”. Gdzie ich szukać? Na Wydziale Nauk Społecznych UG, 11-13 grudnia.

To już piąta edycja „Menażek”. Impreza jest skierowana przede wszystkim do studentów oraz miłośników podróży. Wydarzenie to daje możliwość nie tylko udziału w bloku konkursowym, ale także wysłuchania historii ludzi, którzy doświadczyli wiele ciekawych przygód.

„Menażki 2015” startują już w piątek (11 grudnia). Pierwszy dzień wydarzenia będzie oficjalnym rozpoczęciem imprezy, która zacznie się od pokazu filmu przygodowego – „W objęciach węża” (reż. Ciro Guerra)  i spotkaniem z zaproszonymi podróżnikami.

Pozostałe dwa dni (12-13 grudnia) będą wypełnione konkursowymi wystąpieniami uczestników. Każde nie może przekraczać 30 minut. Prezentacje, zdjęcia, filmiki? Wszystkie chwyty dozwolone. Najważniejsze to przekonać publiczność, bo to ona zadecyduje kto wygra główne wyróżnienie, czyli 700 zł oraz pamiątkową statuetkę. Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpi podczas niedzielnej gali wręczania nagród.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Kiedy: 11-13 grudnia 2015r.

Gdzie: Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego (aula S209), Gdańsk, ul. Bażyńskiego 4

Wstęp wolny!

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście + 17 =