Impreza charytatywna na rzecz hospicjum Bursztynowa Przystań

hospicjum Bursztynowa PrzystańZbliża się czas świąt, w którym szczególnie jesteśmy wrażliwi na los drugiego człowieka. 13 grudnia w Zatoce Sztuki odbędzie się impreza charytatywna na rzecz hospicjum Bursztynowa Przystań w Gdyni.

Bursztynowa Przystań to dom hospicyjny dla dzieci i młodzieży. Powstał z myślą, by podopiecznym ulżyć w cierpieniu, jednocześnie zapewniając profesjonalną pomoc i poczucie bezpieczeństwa. Obiekt jest częścią działającego w Gdyni od 1987 roku Hospicjum im. św. Wawrzyńca.

Aby ośrodki tego typu mogły nieść pomoc, same potrzebują wsparcia, dlatego 13 grudnia w Zatoce Sztuki odbędzie się wydarzenie na rzecz Bursztynowej Przystani. W programie między innymi wystawa i aukcja prac artystów, bankiet oraz koncert kolęd w wykonaniu Pauli Konopczyńskiej, przy akompaniamencie saksofonu i pianina.

Akcję można wesprzeć wykupując cegiełkę wstępu, licytując dzieła artystów, wrzucając darowiznę do hospicyjnej puszki, a także przynosząc dary potrzebne podopiecznym (listę artykułów znajdziecie na stronie wydarzenia). Całość funduszy zebranych podczas imprezy zostanie przekazana bezpośrednio na rzecz hospicjum.

Kiedy: 13 grudnia 2015, godz. 17:00
Gdzie: MCKA Zatoka Sztuki, Aleja Franciszka Mamuszki 14, Sopot
Bilety (cegiełka): 10 zł
Więcej informacji na stronie wydarzenia

Przyjdźcie do Zatoki Sztuki, poczujcie świąteczną atmosferę i zróbcie dobry uczynek!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *