Artur Rojek w Filharmonii Bałtyckiej

artur rojek autumn tourArtur Rojek wyrusza na huczną jesienną trasę koncertową. 10 miast usłyszy piosenki artysty w nowych aranżacjach, w towarzystwie scenografii i gry świateł. Muzyk zawita do Gdańska 8 listopada, a zagra w Filharmonii Bałtyckiej. 

Artur Rojek, czyli kompozytor, autor tekstów, wokalista, promotor. Współtwórca i lider Myslovitz, z którym wydał 9 albumów, a także założyciel i lider grupy Lenny Valentino. Współpracował ponadto z Katarzyną Nosowską, Smolikiem, czy Pustkami. Pomysłodawca i dyrektor artystyczny OFF Festiwalu.

Po odejściu z Myslovitz fani Rojka cierpliwie czekali na upragniony materiał, a ich marzenie spełniło się dokładnie 4 kwietnia 2014 roku. Nakładem Kayaxu ukazał się krążek zatytułowany „Składam się z ciągłych powtórzeń”, który w niezwykle szybkim tempie podbił serca polskiej publiczności a utwory takie, jak „Beksa” czy „Syreny” na stałe wdarły się na listy przebojów największych krajowych rozgłośni radiowych.

Koncert będzie wyjątkowy nie tylko ze względu na znakomitą salę koncertową, ale i wzbogacony repertuar o nowe aranżacje, nowe covery, a także kilka niespodzianek, które przygotowuje Artur. Zaproszenie do zrealizowania scenografii koncertów przyjął Boris Kudlicka, a za wizualizacje odpowiada Bartek Macias. Oboje związani z Operą Narodową, tworzyli nie tylko w Polsce, ale także dla oper i teatrów na całym świecie. Wielokrotnie nagradzani za swoje realizacje spektakli, tym razem swoją pracą uświetnią najbliższe koncerty Rojka.

Kiedy: 8 listopada (niedziela) o 19.30

Gdzie: Filharmonia Bałtycka, ul. Ołowianka 1

Bilety: 110zł, 100zł, 90zł, dostępne w punktach sprzedaży TicketPro i Eventim, sieci Empik i kasie Filharmonii Bałtyckiej

Polecamy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *