Akademickie Targi Pracy w Trójmieście

Akademickie Targi PracyJesteś studentem i chciałbyś odbyć praktykę lub staż zawodowy? A może już absolwentem szukającym pracy? Jeśli tak to w środę (21 października) przyjdź na Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego i weź udział w Akademickich Targach Pracy.

Biuro Karier UG wraz z największymi, pomorskimi szkołami wyższymi organizuje Akademickie Targi Pracy, których celem jest umożliwić bezpośrednie spotkanie studentów oraz absolwentów z pracodawcami. Będzie to niezwykła okazja poznać liderów wielu branż, którzy przedstawią różne oferty pracy, staży czy praktyk zawodowych. Bezpośrednia rozmowa z potencjalnym pracodawcą pozwoli zebrać informacje nie tylko o samej firmie, ale także na temat oczekiwań i wymagań w stosunku do pracownika. W ramach targów odbędą się również spotkania, w formie wykładów i warsztatów, z ludźmi, którzy odnieśli zawodowy sukces.

Wydarzenie odbędzie się na terenie Bałtyckiego Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego w Oliwie, na Wydziale Prawa i Administracji, w środę (21 października), w godzinach od 9.00 do 17.00.

Po więcej informacji zapraszamy tutaj.

Wstęp wolny!

Serdecznie polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *