Wojtek Mazolewski Quintet w Klubie Pokład

mazolewski quintet pokladZespół Wojtek Mazolewski Quintet rusza w jesienną trasę koncertową „Polka Gold Tour”. W gdyńskim Pokładzie zagrają już 29 października.

Wojtek Mazolewski wraca do Polski prosto z Chin (z tournée zespołu Pink Freud), by kolejnymi występami celebrować sukcesy kwintetu. Wiosenną trasę jazz-bandu przyjęto bardzo entuzjastycznie, a ich najnowszy album „Polka” osiągnął status Złotej Płyty.

„Polka” to już trzeci krążek wydany przez zespół, który współtworzą Joanna Duda, Oskar Töröka, Marek Pospieszalski, Kuba Janicki i oczywiście lider Wojtek Mazolewski. Grupa zabiera tym razem słuchaczy w muzyczną podróż po miastach świata: od Paryża, przez Berlin, aż po Bangkok. Na płycie znajdziemy także covery takich artystów jak: Major Lazer, Rage Against The Machine i Nirvana. Kwintet wybrał nagranie pierwszego z nich„Get Free” jako singiel promujący „Polkę”. Okazało się to wyborem słusznym, bo utwór znalazł się na Liście Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia. Dla tych, którzy nie są jeszcze zaprzyjaźnieni z jazzem, koncert zespołu będzie dodatkowo znakomitą okazją by poznać ten gatunek muzyki. Wojtek Mazolewski Quintet znakomicie potrafi łączyć klasyczne dźwięki z nowoczesnym brzmieniem, o czym będziecie mogli przekonać się już w przyszły czwartek.

Gdzie: Klub Pokład, Aleja Jana Pawła II 11, Gdynia

Kiedy: 29 października 2015, godz. 20:00

Bilety: 45/50/55 zł, dostępne w Tawernie obok klubu Pokład, w salonie muzycznym Puls oraz na stronach www.ticketpro.pl i www.eventim.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *