Hoop Likes Festival ponownie w Gdańsku

likes2Największe spotkanie gwiazd internetu z fanami już niebawem! 17 i 18 października w hali Amber Expo odbędzie się Hoop Likes Festival. Internauci po raz kolejny będą mieli okazję spotkać się ze swoimi ulubionymi internetowymi twórcami.

Pierwsza edycja festiwalu odbyła się rok temu i przyciągnęła prawdziwe tłumy. Dyrektorem artystycznym imprezy jest Czesław Mozil. Tak jak i w ubiegłym roku, wspólnie z doskonale znanym Łukaszem Jakóbiakiem, poprowadzi wydarzenie.

Likes Festival to nie tylko spotkania z ludźmi internetu. To przede wszystkim możliwość poznania ich, porozmawiania, zrobienia tradycyjnego zdjęcia czy zdobycia autografu. Teren festiwalu podzielony będzie na specjalne strefy:

Game Zone – w której odbędzie się największy turniej gamingowy w Trójmieście. Pula nagród wynosi 10 tysięcy złotych. Zagrać będzie można m.in. w CS:GO, LoL-a, Fifę oraz symulator F1. Uczestnicy będa mogli zmierzyć się z Gimperem, Cyber Marianem czy Naruciakiem.

Food Zone – strefa eksperymentów i popisów kulinarnych. W rolach głównych Piotrek Ogiński z “Kocham Gotować” oraz G.F. Darwin.

Fasion Zone – strefa mody, w której spotkać będzie można projektantów, m.in. Patryka Wojciechowskiego, Michała Zielińskiego i Serafina Andrzejaka. Nie zabraknie również jednej z czołowych polskich blogerek modowych – Maffashion.

Likes Zone – miejsce, w którym odbywały się będą spotkania youtuberów z fanami.

Jedną z głównych atrakcji będzie Music Zone. Podczas dwóch dni na scenie zagrają m.in. Artur Rojek, O.S.T.R., Domowe Melodie, Rita Pax, K2 feat BUKA.

Szczegółowy program wydarzenia znajduje się tu

Kiedy? 17-18 października

Gdzie? Amber Expo, ul. Żaglowa 11, Gdańsk

Bilety: jednodniowe: 1-osobowe: 49 zł, 4-osobowe: 156 zł (39 zł/os.). Karnety dwudniowe: 1-osobowe: 88 zł, 4-osobowe: 272 zł (68 zł/os.). Dostępne na: Ticketpro, Biletyna.pl, Ebilet, Eventim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *