Media-Biznes-Kultura 2015

12031637_428643240672276_5701393753172983725_oInteresuje Cię to co dzieje się teraz w mediach i reklamie? Chciałbyś się dowiedzieć czegoś więcej o Facebooku czy Twitterze? A może masz słabość do reportaży lub tabloidów? Jeśli tak, to 8 i 9 października znajdziesz coś dla Ciebie!

Kolejna edycja Międzynarodowej Konferencji Media-Biznes-Kultura zgromadzi na Uniwersytecie Gdańskim blisko 100 medioznawców z całej Polski. Na tegorocznym spotkaniu uczestnicy będą skupiać się na tematach związanych z: mediami a rynkiem, językiem mediów, mediami w kulturze i życiu społecznym czy mediami a polityką. Organizatorzy podzielili zebranie na panele dla studentów i doktorantów. Również tym, którzy chcieliby aktywnie uczestniczyć podczas posiedzenia, przewiduje się ponadto fora dyskusyjne. Ich tematyka będzie dotyczyła roli rzecznika prasowego w organizacji czy społecznej odpowiedzialności biznesu.

Gościem specjalnym konferencji będzie gdański dziennikarz, prezenter i wydawca programów – Piotr Świąc, który od lat związany jest z regionalnymi i ogólnopolskimi oddziałami Telewizji Polskiej.

Więcej informacji wraz z pełnym programem spotkania można znaleźć na stronie: http://www.mediabizneskultura.ug.edu.pl/

Kiedy: 8 – 9 października 2015r.

Gdzie: Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańsk, ul. Bażyńskiego 4

Wstęp bezpłatny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *