James Arthur zaśpiewa w gdańskim B90

james arthurJuż w najbliższy piątek w klubie B90 zaśpiewa brytyjski wokalista James Arthur. Koncert w Gdańsku to jeden z czterech, jakie artysta zaplanował w Polsce w najbliższych dniach. Pozostałe odbędą się w Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

James Arthur znany jest przede wszystkim z utworu „Impossible”, który przyniósł mu zwycięstwo w brytyjskiej edycji programu X-Factor w 2012 roku. W programie startował mając już jednak doświadczenie jako muzyk. Występował od 2005 roku, zarówno solo jak i w zespołach. Z jego inicjatywy powstały grupy The James Arhur Band oraz James Arthur Project.

Po wygranej jego popularność gwałtownie wzrosła, a sam artysta stał się rozpoznawalny nie tylko w Wielkiej Brytanii. Jego debiutancki album pod tytułem „James Arthur”, poza „Impossible” przyniósł takie utwory jak „Recovery” i „You’re Nobody ‘Til Somebody Loves You”. Po niedługim czasie stały się one równie popularne, co piosenka promująca płytę.

W Polsce James Arthur również ma wielu wiernych fanów, którzy już na pewno są w posiadaniu biletów i zacierają ręce na weekendowe koncerty wokalisty. Czy ktoś z Was również do nich należy?

Kiedy: 25 września (piątek), godz. 19:00 – wstęp, 20:00 – koncert

Gdzie: B90, ul. Doki 1, Gdańsk

Bilety: 90 / 110 zł , do kupienia online na: Ebilet.pl, Eventim.pl, Ticketpro.pl, Biletin.pl, Biletomat.pl, www.goodmusic.pl oraz w sklepach Empik, Media Markt i Saturn, w dniu imprezy w kasie B90.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *