Gdańsk już po raz trzeci Toczy Bekę!

Plakat GTB 2015Już w najbliższą sobotę (8 sierpnia) gdański Plac Zebrań Ludowych zamieni się w scenę dla najlepszych kabaretów w Polsce. Wszystko to w ramach kolejnej, trzeciej już edycji kabaretonu Gdańsk Toczy Bekę. 

Gdańsk Toczy Bekę to co roczny festiwal kabaretowy organizowany przez Gdański Archipelag Kultury i Scenę Muzyczną Gdańsk. Dwie poprzednie edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem, zarówno ze strony występujących jak i widzów. Szacuje się, że w ciągu ostatnich dwóch lat na kabaretonie gościło osiem tysięcy osób.

Na brak publiczności nie będzie można narzekać zapewne i tym razem. Zwłaszcza, że na scenie przy Placu Zebrań Ludowych zagoszczą prawdziwi wyjadacze w swojej dziedzinie. Wśród gwiazd wieczoru znaleźli się Piotr Bałtroczyk, Marcin Daniec i Grzegorz Halama. Wtórować będą im kabaret Smile oraz Andrzej Grabowski. O edukację muzyczną widzów po raz pierwszy w historii kabaretonu zadba Waldemar Malicki wraz z Filharmonią Dowcipu. To wszystko już od godziny 17.00. Zanim na estradzie pojawią się znani i lubiani, swoje pięć minut będzie miało następne pokolenie rozrywkowego biznesu. Od godziny 15.00 publikę rozgrzewać będą młode kabarety. Kto to będzie, pozostaje niespodzianką, którą widzowie poznają dopiero na miejscu. Całą imprezę poprowadzą znany ze stand-up’u Kacper Ruciński i Wojciech Tremiszewski, jedna z gwiazd nieistniejącego już trójmiejskiego kabaretu LIMO.

Jeśli jeszcze nie macie planów na zbliżający się weekend, wybierzcie się na Gdańsk Toczy Bekę. Duża dawka śmiechu gwarantowana!

Kiedy: 8 sierpnia 2015 (sobota); 15:00 – występ młodych kabaretów; 17:00 – występ gwiazd festiwalu

Gdzie: Plac Zebrań Ludowych w Gdańsku

Bilety: od 80 do 130 zł; dostępne na stronach ebilet.pl, groupon.pl, kupbilecik.pl, biletynakabarety.pl oraz w Letniej Redakcji Dziennika Bałtyckiego na ulicy Długiej przy fontannie Neptuna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 − 18 =