Dreampopowa Mela Koteluk w Parlamencie

1233554_542914775763668_607363261_nZrób sobie prezent na Mikołajki. Trwająca właśnie trasa koncertowa Meli Koteluk, promująca jej debiutancki album ,,Spadochron, będzie mieć postój w Gdańsku, już w najbliższą sobotę (7 grudnia) w klubie Parlament. 

Karierę zaczynała śpiewając w chórkach Scorpionsów i Gaby Kulki, w maju 2012 roku wydała swoją pierwszą debiutancką płytę. Naprawdę głośno o Meli Koteluk zrobiło się  po seansie jednego z odcinków ,,Prawa Agaty” (serialu stacji TVN), wtedy singiel ,,Działać bez działania” wywołał w Internecie lawinę pytań zarówno o utwór i jak i samą wokalistkę.

Muzyka Meli Koteluk jest nieszablonowa, z pewnością nie jest to kolejna gwiazda jednego przeboju. Jej kobiecego i delikatnego głosu z pewnością nie można zaszufladkować do kategorii zwykłego popu. Jak twierdzi sama wokalistka, jest to coś, przypominającego dreampop.  Słodko-gorzkie melodie wprowadzają na Polską scenę powiew świeżości. Promujące płytę single ,,Melodia ulotna” i ,,Wolna” przez kila tygodni gościły na listach przebojów większości rozgłośni radiowych.

Dużą popularność przyniosła Meli współpraca z Czesławem Mozilem. W wyniku tego duetu powstała ,,Pieśń o szczęściu” utwór promujący film ,,Baczyński.

W tej chwili Mela pracuje nad kolejną płytą, efekty tej pracy będziecie mogli usłyszeć na żywo, 7 grudnia w gdańskim Parlamencie. Start przewidziany jest na godzinę 19.30.

Bilety w przedsprzedaży w cenie 44zł i w dniu koncertu 49zł możecie nabyć na stronie sklepów internetowych: Eventim, Ticketpro, Ebiletl, Muno.pl, Biletomat.pl oraz stacjonarnie: Lotto (CH Manhattan), Puls (Gdynia), Parlament oraz w  sklepach Empik, Media Markt i Saturn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *