Sean Paul w Zatoce Sztuki

sean paul sopotNiekwestionowany król dancehallu już 23 lipca zagości w sopockiej Zatoce Sztuki w ramach Lotto Music. Do Trójmiasta artysta przyjedzie z pełnym składem instrumentalnym, co zapowiada wyjątkowy wieczór dla fanów muzyka.

Obok Seana Paula na scenie znajdzie się łącznie 12 osób. Jak twierdzą organizatorzy, tylko w Zatoce Sztuki będzie można zobaczyć muzyka w pełnym składzie koncertowym. Wszyscy rozkochani w dźwiękach rodem z Jamajki muszą się pospieszyć, bo zostały już ostatnie bilety.

Sean Paul, a właściwie Sean Paul Ryan Francis Henriques, to jamajski DJ, freestylowiec, producent muzyczny i twórca soczystego dancehallu z domieszką reggae. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął na dobre w 1997 roku, kiedy to swoim singlem podbił jamajskie listy przebojów.

Jego pierwszy studyjny album to „Stage One” z 2000 roku. Hitem okazał się jednak drugi krążek artysty – „Dutty Rock”. Promujące go single „Gimme the Light” i „Get Busy” wdarły się szturmem na listy przebojów, podbijając serca fanów na całym świecie. Sean Paul rozpoczął współpracę z doskonale znanymi szerokiej publiczności artystami m.in. Beyonce. We wrześniu 2005 roku krążek „The Trinity” wprowadziło na listy przebojów „We Be Burnin” i „Temperature”.

Jego ostatni, szósty w karierze, album wydano w 2012 roku. I tak podczas sopockiego koncertu na pewno nie zabraknie „Got 2 Luv U” czy „She Doesn’t Mind”.

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia

19.00 – otwarcie bramek

20.00 – support

21.00 – Sean Paul

22.00 – after party

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × jeden =