Świąteczny Stół Pajacyka

pah-stół pajacykaZaangażuj się i pomóż głodnym dzieciom! Polska Akcja Humanitarna po raz dwunasty zaprasza do udziału w akcji Świąteczny Stół Pajacyka.

Coroczna akcja PAH-u ma na celu przekazanie 10% obrotu na rzecz dożywiania dzieci w Polsce i na świecie. Dzięki temu przedsięwzięciu, w ciągu ostatnich lat organizacja zapewniła dzieciom ponad sto tysięcy posiłków! Do akcji zgłosiło się prawie 500 lokali gastronomicznych z całej Polski, dzięki czemu każdy z Was będzie mógł wziąć w niej udział.

Również Trójmiejskie lokale zadeklarowały chęć pomocy. Już w Mikołajki, 6 grudnia podczas tej jednodniowej akcji delektując się smakołykami w Caffe Anioł możesz pomóc w dożywianiu dzieci w ramach programu Pajacyk.

Dodatkowo tego dnia od godz. 19.00 w kawiarni zagra dla Was Aleksandra Górska (absolwentka Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Gdyni oraz obecna studentka prawa). Uświetni wieczór grą na pianinie. W programie usłyszymy dobrze znane utwory jazzowe, rozrywkowe, musicalowe i popularne, a dla wybrednych w opcji będą również utwory na życzenie!

Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://pah.org.pl

Swiateczny_Stol_Pajacyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *